kubki z nadrukiem

Ile kosztują kubki z nadrukiem dla firmy?

Kubek jest jednym z najbardziej popularnych gadżetów firmowych. To kapitalna propozycja dla każdego przedsiębiorstwa, które chce wyróżnić się praktycznymi, a przy tym estetycznymi oraz skutecznymi upominkami o charakterze reklamowym. Z jakimi kosztami należy się wtedy liczyć?

Doskonałe na kawę i herbatę, ale także na zimne napoje – kubki reklamowe to często zamawiane gadżety reklamowe. Decydują się na nie zarówno największe firmy, jak również mikro i małe przedsiębiorstwa. Kubki świetnie sprawdzają się jako gadżety reklamowe. Można wręczyć je pracownikom, klientom czy kontrahentom, dzięki czemu zawsze wtedy, gdy będą w użytku, mogą stanowić widoczną reklamę. Poza wysoką skutecznością kubki z nadrukiem i reklamowe to także niedrogie gadżety firmowe. Ile zatem trzeba za nie zapłacić?

Kubki reklamowe tańsze niż myślisz

Cena za kubek reklamowy wynika przede wszystkim z jego typu, a także z zastosowanej metody jego personalizacji, czyli nadruku. Agencje dostarczające gadżety firmowe mogą zaproponować swoim klientom kubki w cenie od około 5 do nawet 50 złotych za sztukę. Najmniej zapłacimy za popularne kubki ceramiczne o standardowej pojemności wynoszącej 330 ml. Takie kubki najczęściej wykańczane są z wykorzystaniem nadruków sublimacyjnych. Taki druk cechuje się wysoką trwałością – można myć go także w zmywarce. Więcej trzeba będzie zapłacić za kubki o większych pojemnościach, a także o bardziej fantazyjnych kształtach, na przykład kubki stylizowane na retro czy kubki z innymi typami nadruków, na przykład z nadrukami termicznymi, które zmieniają kolor pod wpływem ciepła. Więcej kosztują także kubki termiczne, które pozwalają na utrzymanie temperatury napojów. Tutaj ceny zaczynają się od około 15 złotych za sztukę. W przypadku niższych nakładów koszty mogą być wyższe.

Zamów kubki z nadrukiem także przez internet!

Teraz możemy zamówić kubki nie tylko stacjonarnie, ale także on-line, czyli za pomocą sklepów internetowych. Wpisz do wyszukiwarki słowa „kubki z nadrukiem Warszawa”, żeby zobaczyć oferty w konkretnej lokalizacji, albo skorzystaj z agencji zajmujących się produkcją i sprzedażą kubków on-line – wtedy swoje zamówienie możesz złożyć z dowolnego miejsca.