standy lama

Standy lama – gdzie się sprawdzą?

Chcąc zainwestować w jakąś formę reklamy, wiele przedsiębiorców zaczyna od wykonania standu, który zostaje umieszczony bezpośrednio gdzieś w lokalu firmy. Jest to jak najbardziej polecana strategia działania, gdyż standy reklamowe naprawdę przykuwają uwagę przechodniów i są efektywnym sposobem napędzania sprzedaży, przetestowanym przez bardzo wielu przedsiębiorców. Interesującym przykładem takiego właśnie stojaka reklamowego są standy lama. Ten rodzaj stojaków wyróżnia zwarta forma kolumny w kształcie elipsy. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na taki stand? Jakie treści na nim wyeksponować?

Standy typu lama o nowoczesnej formie

Standy lama posiadają dość minimalistyczną formę, dzięki czemu nie są zbyt nachalne ani inwazyjne. Bardzo często prezentują się wręcz bardzo elegancko i są ozdobą niejednej przestrzeni biurowej czy też niejednego sklepu, jednocześnie pełniąc funkcję reklamową. Umieszczony na nich przekaz może być różnorodny – może zawierać treści typowo agitacyjne, a więc związane ze sprzedażą konkretnego produktu, prezentacją oferty czy aktualnymi promocjami w sklepie. Alternatywę stanowią standy lama, które raczej mają kształtować wizerunek marki czy też przedsiębiorstwa. Wówczas zawierają motto firmy, promowany slogan bądź też inne treści, których zadaniem jest przedstawienie firmy w korzystnym świetle. Takie standy często są też zamawiane na różnego rodzaju wydarzenia branżowe, gdzie istotne jest, aby w odpowiedni sposób przedstawić dane przedsiębiorstwo.

Mobilność, a także szybki montaż to także ogromne zalety tego rozwiązania

Standy lama są wyjątkowo lekkie i proste w montażu. Dzięki temu cechuje je ogromna mobilność – bez trudu można je składać i rozkładać, a także transportować z miejsca na miejsce. Ze względu na swoją zwartą formę i kształt bardzo łatwo można je wpisać niemalże w każdą przestrzeń tak, aby całość dobrze się prezentowała. Przy tym wszystkim – zwracają na siebie uwagę i dobrze eksponują treści, jakie się na nich znajdują. Stąd też ich niesłabnąca popularność i tak szeroka gama zastosowań.