standy reklamowe

Standy reklamowe – przyciągnij uwagę na swoją ofertę!

Stand reklamowy to uniwersalna metoda reklamy, która sprawdzi się w sklepie, punkcie usługowym czy też podczas eventów. Czym dokładnie są standy reklamowe? Jakie rodzaje standów można znaleźć obecnie w sprzedaży? Gdzie je zakupić?

Standy reklamowe – co to jest?

Standami reklamowymi nazywa się rodzaj reklamy stojącej i mobilnej – możliwej w przemieszczaniu. Samo słowo „stand” pochodzi z języka angielskiego, gdzie oznacza „stoisko” lub „stać”, „postawić”. Tego rodzaju nośniki reklamowe wyróżniają się uniwersalnym zastosowaniem. Standy reklamowe – https://www.segregatory.net/realizacje/standy-reklamowe.html bardzo często umieszczane są w sklepach, przy stoiskach handlowych, w punktach usługowych, ale również używane są podczas targów, akcji promocyjnych oraz innych wydarzeń. Aktualnie do dyspozycji są różne rodzaje standów reklamowych. Co warto wybrać, aby wypromować swoją firmę jeszcze skuteczniej?

Różne rodzaje standów reklamowych

  • Standy z półkami – to standy przeznaczone do umieszczenia na nich produktów, najczęściej używane są w handlu. Dzięki temu, że tworzą wydzieloną przestrzeń na produkty danej firmy, mogą skuteczniej zachęcić klientów do skorzystania z oferty. Przeważnie wytwarzane z kartonu.
  • Standy – potykacze reklamowe – posiadają postać stojaków, na których można umieścić materiały drukowane albo pisać po nich kredą. Najczęściej umieszczane przy wejściu do sklepu, punktu.
  • Standy – ścianki reklamowe – przeznaczone są do prezentacji informacji, na przykład logo, oferty firmy, mogą tworzyć tło podczas wydarzeń biznesowych. Wykonane ze specjalnych materiałów tekstylnych, mogą posiadać podświetlenie.

Gdzie można kupić standy reklamowe?

Aktualnie standy reklamowe to bardzo popularna metoda reklamowa, która sprawdza się w wielu różnych branżach. Ceny standów to średnio około 100-1000 złotych w zależności od ich konstrukcji i zastosowanych materiałów. Gdzie można zamówić standy różnych typów? Dzisiaj realizują je przede wszystkim drukarnie specjalizujące się w przygotowywaniu materiałów reklamowych. Zamówienia na standy reklamowe składać można również za pośrednictwem internetu.